Zasady ogólnodostępności obiektów „Sygnał”

Obiekt „Sygnał” jest obiektem otwartym dla mieszkańców. Wstęp na wszystkie imprezy sportowe organizowane na obiekcie jest bezpłatny i uzależniony tylko i wyłącznie od panującej w danej chwili sytuacji epidemiologicznej, a co się z tym wiąże z obowiązującymi rozporządzeniami Rady Ministrów. Uczestnictwo w zajęciach sportowych organizowanych na obiektach „Sygnału” pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej jest bezpłatne przez pierwszy miesiąc treningów w danej kategorii wiekowej. Główne boisko trawiaste w związku z ograniczeniami związanymi z maksymalnym możliwym okresem użytkowania dostępne jest  dla grup zorganizowanych według grafiku treningów i meczy (informacje u trenerów poszczególnych grup), pozostałe osoby, które chciałyby korzystać z płyty głównej mogą to robić bezpłatnie, ale tylko po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu w biurze klubu. Obecnie ogólnie dostępne są strefy za bramkowe poza obszarem boiska głównego, można z nich korzystać w każdej chwili za wyjątkiem okresów kiedy rozgrywane są mecze mistrzowskie na głównej płycie. Boisko ze sztuczną nawierzchnią będzie udostępniane bezpłatnie mieszkańcom po wcześniejszej rezerwacji w biurze klubu w dniach roboczych od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-16.30. Konieczność rezerwacji związana jest z zapewnieniem osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo i nadzór nad obiektem w trakcie udostępnienia.