trapez
piłkarz

Sezon 2019/2020

Najdziwniejszy jak do tej pory sezon piłkarski, a właściwie jego część. W związku z pandemią covid-19 odbyła się tylko runda jesienna całego sezonu. Wyniki po „jesieni” zostały zaliczone jako wynik końcowe. W klasie „A” zajęliśmy trzecie miejsce i nie awansowaliśmy do klasy okręgowej. Marzenia o awansie trzeba przełożyć na następny sezon

Sezon 2018/2019

Niestety nie udaje się utrzymać pierwszej drużyny w „okręgówce”, mamy za to swoich przedstawicieli w ligach wojewódzkich : juniorów starszych i młodszych oraz trampkarzy starszych i młodszych. Powiększa się również ilość pozostałych drużyn młodzieżowych.

Sezon 2017/2018

Seniorzy powtarzają wynik z poprzedniego sezonu a do ligi wojewódzkiej trafia kolejna ekipa.

Sezon 2016/2017

Seniorzy utrzymują się w „okręgówce”, kolejna młodzieżowa drużyna tym razem 2002 uzyskuje awans do ligi wojewódzkiej.

Sezon 2015/2016

Sezon przyniósł zasłużony awans do „okręgówki” drużyny seniorów a także wywalczony w barażach awans rocznika 2004 do ligi wojewódzkiej.

Sezon 2014/2015

Pierwszy sezon w historii klubu to zacięta walka o awans seniorów do klasy okręgowej oraz przetarcie drużyn młodzieżowych w ligach lubelskich.

Rok 1970

Awans juniorów i seniorów do ligi okręgowej.

Rok 1957

Zdobycie wicemistrzostwa A klasy i reprezentowanie Lubelszczyzny w rozgrywkach o wejście do III ligi

Rok 1951

Puchar WKKF.

Rok 1947

Zdobycie mistrzostwa A klasy

Rok 1945

Powstanie sekcji piłki nożnej Kolejowego Klubu Sportowego „Sygnał” Lublin. Swój pierwszy mecz drużyna rozegrała z ekipą KKS Radom 22 lipca 1945 roku z okazji Święta Kolejarza. Ten historyczny mecz zakończył się wynikiem 2:1, a bramki dla „Sygnału” strzelili – Łagoda i Łączka, dla KKS Radom – Matejczuk. Już w roku swojego powstania, drużyna piłkarska KKS „Sygnał” zajęła pierwszą pozycję w grupie I Okręgowego Związku Piłki Nożnej, wyprzedzając drużyny: KS „Lewart” Lubatrów, AKS Dęblin, ZKS Zamość oraz Klub Milicyjny.

Tabela wyników
SYGNAŁ LUBLIN : Stok Zakrzówek 8:1