Mamy to !!! D-40 do realizacji !!!

Niezmiernie miło nam Was poinformować, że projekt D-40 w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego uzyskał 700 głosów i wygrał głosowanie w dzielnicy Dziesiąta. Oznacza to, że w 2022 roku zostanie on oddany do realizacji. Bardzo  serdecznie DZIĘKUJEMY, że znowu byliście z nami i tak licznie oddaliście swoje głosy. To dzięki Wam obiekt na Sygnale pięknieje z każdym rokiem i staje się co raz bardziej funkcjonalny. Chcielibyśmy, aby strefy poza bramkami na boisku głównym zostały oddane do użytkowania dla Was w pierwszej połowie przyszłego roku. Cieszymy się również, że Szkoła Podstawowa nr 1 wzbogaci się o tak wymarzony plac zabaw. To nasz wspólny sukces !!! Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i zapraszamy na Sygnał !!!

Link do wyników tegorocznej edycji:

WYNIKI BO2022