Letni obóz sportowy – Januszkowo 2024 – lista zakwalifikowanych zawodników

Szanowni Państwo,

nie ma już miejsc na pierwszy termin obozowy !!! Jeśli jeszcze są chętni z roczników 2012,2013,2014,2015 prosimy o szybki kontakt.

W zakładce Dla rodziców/Do pobrania (Kliknij link) znajdują się karty obozowe, które należy wydrukować dwustronnie, wypełnić i przekazać do trenera lub biura klubu w terminie do końca maja.

Poniżej lista zakwalifikowanych zawodników (aktualizacja na dzień 14.05.2024r.):

20.07-27.07.2024r.

Lp Nazwisko Imię Rocznik
1 Jaszczyszyn Mateusz 2008
2 Bobrzyński Wiktor 2009
3 Gęca Jakub 2009
4 Grzegorczyk Jakub 2009
5 Kępiński Szymon 2009
6 Kieraga Marcel 2009
7 Kloc Patryk 2009
8 Mazur Antoni 2009
9 Okoń Kacper 2009
10 Osuch Mateusz 2009
11 Plichta Dawid 2009
12 Sokołowski Bartłomiej 2009
13 Szumlański Bartłomiej 2009
14 Żydek Wiktor 2009
15 Adamczyk Mateusz 2010
16 Bogusz Oliwier 2010
17 Cereszko Artur 2010
18 Chwiejczak Bruno 2010
19 Dejnek Mateusz 2010
20 Domaciuk Filip 2010
21 Dudziak Dawid 2010
22 Gondek Gerard 2010
23 Górzyński Bartosz 2010
24 Gruszka Dominik 2010
25 Hiller Ignacy 2010
26 Jóźwiakowski Maciej 2010
27 Kasperek Bartosz 2010
28 Kawęcki Mateusz 2010
29 Kłysiak Filip 2010
30 Kozieł Kamil 2010
31 Kwietniewski Filip 2010
32 Małecki Jakub 2010
33 Mazurek Filip 2010
34 Ogrodnik Borys 2010
35 Ożóg Grzegorz 2010
36 Paprocki Bartłomiej 2010
37 Piątek Szymon 2010
38 Protas Jan 2010
39 Ręba Bartosz 2010
40 Romanek Filip 2010
41 Rosiek Maksymilian 2010
42 Skała Przemysław 2010
43 Stefaniak Filip 2010
44 Stelmach Borys 2010
45 Szorek Filip 2010
46 Temberski Antoni 2010
47 Tuczyński Paweł 2010
48 Wójcik Patryk 2010
49 Wójcik Jakub 2010
50 Wysocki Piotr 2010
51 Zalewski Kacper 2010
52 Zaręba Tomasz 2010
53 Żujewski Wiktor 2010
54 Bratos Bartek 2011
55 Cieślak Ignacy 2011
56 Czerniawski Grzegorz 2011
57 Dziwina Jakub 2011
58 Gąska Adam 2011
59 Gęca Radosław 2011
60 Góźdź Mateusz 2011
61 Jankowski Jonatan 2011
62 Kłębokowski Miłosz 2011
63 Kowalski Patryk 2011
64 Krupa Borys 2011
65 Lal Franciszek 2011
66 Małyska Szymon 2011
67 Marmulewski Oliwier 2011
68 Miękus Szymon 2011
69 Nabit Franciszek 2011
70 Naborczyk Marcel 2011
71 Pawlak Bartosz 2011
72 Pawlęga Antoni 2011
73 Pochron Armin 2011
74 Paśnik Szymon 2011
75 Pulikowski Szymon 2011
76 Sikora Jan 2011
77 Szabelski Adam 2011
78 Szałajewski Franciszek 2011
79 Tatarczak Maciej 2011
80 Walkosz Mateusz 2011

27.07-03.08.2024r.

1 Baduchowski Aleksander 2012
2 Białecki Oskar 2012
3 Chemperek Wiktor 2012
4 Cioch Szymon 2012
5 Czyżewski Gabriel 2012
6 Ćwikła Julian 2012
7 Gontarz Przemysław 2012
8 Kłyś Antoni 2012
9 Komarzeniec Paweł 2012
10 Kotyra Jakub 2012
11 Kotyra Bartosz 2012
12 Michalak Antoni 2012
13 Mokicki Adam 2012
14 Narodowiec Filip 2012
15 Nowak Markus 2012
16 Ostrowski Maksymilian 2012
17 Potoczniak Michał 2012
18 Rabuszko Kacper 2012
19 Radzik Emil 2012
20 Romanek Rafał 2012
21 Rybak Łukasz 2012
22 Siarkowski Jakub 2012
23 Tkaczyk Aleksander 2012
24 Wojtyła Antoni 2012
25 Wójcik Wojciech 2012
26 Cieśliński Jan 2013
27 Drobek Kamil 2013
28 Głażewski Krzysztof 2013
29 Rej Antoni 2013
30 Staszczuk Wojciech 2013
31 Szymiec Kamil 2013
32 Świst Miłosz 2013
33 Wójcik Grzegorz 2013
34 Gąska Stanisław 2014
35 Guzowski Franciszek 2014
36 Koń Bartosz 2014
37 Mańko Olaf 2014
38 Sagan Eryk 2014
39 Wiaderny Tomasz 2014
40 Wyrwas Filip 2014
41 Guzowski Bartłomiej 2015
42 Kaczyński Łukasz 2015
43 Rej Wojciech 2015
44 Turlewicz Wojciech 2015
45 Żółkowski Sebastian 2015

Przypominamy kilka informacji:

2008,2009,2010,2011— w terminie 20.07-27.07.2024r.

2012,2013,2014,2015— w terminie 27.07-03.08.2024r.

Koszt obozu : 1750 zł

Rejestracja uczestników do 28.02.2024r. poprzez zgłoszenie na mail:    sygnal.oboz@op.pl

w treści wpisujemy nazwisko i imię zawodnika oraz rocznik

Zaliczka: 350 zł do 31 stycznia,

I rata: 400 zł do 31 marca,

pozostała kwota 1000 zł do 30 czerwca

 

Zapraszamy !!!

Link do ulotki informacyjnej: Januszkowo 2024

Strona ośrodka: Januszkowo Sport Resort