Wspomnienia z Suśca

W dniach 25.07-12.08 nasze drużyny z roczników 2012,2011,2010,2009,2008,2007,2006,2005 przebywały na obozie w Suścu goszcząc w urokliwym pensjonacie „Sosnowe Zacisze”. Zakwaterowani byliśmy w pokojach 3,4,5 osobowych z łazienkami i korzystaliśmy na miejscu z wyżywienia (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu oraz pyszne obiady, które zadowalały najbardziej wybrednych). Ponad 120 zawodników przygotowywało się do nowego sezonu na obiektach klubu LKS „Szumy” Susiec. Do dyspozycji mieliśmy dwa pełnowymiarowe boiska, jedno z naturalną nawierzchnią, drugie ze sztuczną. W ramach zajęć treningowych zaliczyliśmy też wycieczki po lasach Roztoczańskiego Parku Narodowego. Po trudach dnia codziennego regenerowaliśmy siły w basenie, który mieliśmy do dyspozycji na terenie ośrodka. Z obozu wróciliśmy z bagażem niezapomnianych wrażeń oraz dobrze przepracowanym okresem przygotowawczym do nowego sezonu.

.