Rozgrywki w ligach młodzieżowych rozpoczęte !!!

20 marca rozpoczęliśmy rundę wiosenną sezonu 2020/2021. Jako pierwsi swój mecz rozegrali zawodnicy trampkarza starszego występujący w wojewódzkiej lidze C1 grupa B. Przeciwnikiem drużyny trenera Krystiana Burka była ekipa Victorii Parczew. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7-1 dla Sygnału. Brawo chłopaki !!! Poniżej skład i strzelcy bramek w tym spotkaniu:

Jeszcze tego samego dnia w Radzyniu Podlaskim o swoje pierwsze punkty z miejscowymi Orlętami walczyła drużyna juniora młodszego występująca w lidze wojewódzkiej B1 grupa B. Wynik spotkania 2-2. Drużyna trenera Krystiana Burka wystąpiła w następującym zestawieniu:

W niedzielę 21 marca do gry przystąpili piłkarze trampkarza młodszego występujący w wojewódzkiej lidze C2 grupa C. Przeciwnikiem była drużyna AP TOP II Biała Podlaska. Wynik meczu 7-2 dla ekipy z Białej. Drużyna trenera Marcina Dalentki wystąpiła w następującym zestawieniu: