Ruszamy z rozbudową budynku !!!

Dzisiaj firma JUR-BUD Usługi Budowlane zgodnie z podpisaną umową rozpoczyna remont i rozbudowę naszego budynku klubowego. Temat ciągnie się od wygranych budżetów obywatelskich w latach 2016-2017. Dzięki Państwa głosom udało się zwyciężyć i przeznaczyć projekt do realizacji. Nasze zadanie czyli doprowadzenie sprawy do finału uważamy za wykonane. Wymagało to szeregu spotkań i rozmów z osobami decyzyjnymi, które przeprowadziliśmy na przestrzeni kilku lat. Chcielibyśmy z tego miejsca gorąco podziękować Pani Beacie Stepaniuk-Kuśmierzak  zastępcy Prezydenta ds. Kultury, Sportu i Partycypacji za zaangażowanie w realizację tego projektu. Mamy nadzieję, że za rok o tej porze wspólnie otworzymy drzwi do nowego budynku. Wszystkim, którzy włożyli chociaż malutką cegiełkę w ten projekt wielkie podziękowania z naszej strony.

Radość z nowej inwestycji przyjdzie za rok a do tego czasu czekają nas duże utrudnienia w funkcjonowaniu. Uważamy, że wspólnie jesteśmy w stanie im sprostać. Po wstępnych rozmowach z Wykonawcą dostaliśmy informację, że całkowite wyłączenie z eksploatacji budynku nastąpi na początku listopada. Od tego momentu nie będziemy mogli korzystać z pomieszczeń klubowych. Co to dla nas oznacza ? Rundę jesienną dogramy do końca bez przeszkód a na odbywające się na boiskach od listopada treningi zawodnicy będą musieli przyjeżdżać przebrani w stroje sportowe. Nastąpią również trudności z parkowaniem samochodów. Bardzo prosimy o zostawianie samochodów za trybunami od strony ul. Słowackiego i nie podjeżdżanie w pobliże boiska ze sztuczną nawierzchnią !!! Trenerzy na bieżąco będą informować Państwa o sytuacji na obiekcie, na stronie również będziemy umieszczać stosowne komunikaty. Mamy nadzieję, że wspólnie przebrniemy przez trudności, aby za rok dotrzeć do upragnionego celu.

Poniżej kilka linków prasowych:

https://www.lublin112.pl/na-stadionie-sygnal-przy-ul-zemborzyckiej-rusza-rozbudowa-i-remont/

https://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,28955400,rusza-przebudowa-na-stadionie-sygnalu-budynek-urosnie-beda.html?disableRedirects=true

https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/jest-wykonawca,n,1000314124.html