Letni obóz sportowy Januszkowo 2023

Zapraszamy na letni obóz sportowy 2023 !!!

Kolejny sezon piłkarski 2023/2024  stawia przed nami nowe wyzwania, do których musimy się należycie przygotować. Uczestnictwo w obozie jest niezbędną częścią takich przygotowań. W ubiegłym roku nasi zawodnicy korzystali z ośrodka  „Sosnowe  Zacisze” w Suścu. W związku z faktem, że korzystaliśmy z gościnności Roztocza przez dwa kolejne lata, postanowiliśmy zmienić otoczenie. W samym sercu jednego z cudów natury – Mazur, znajduje się ponad trzydzieści hektarów nieskażonej leśnej przyrody oraz otaczające je jezioro Kownatki – o pierwszej klasie czystości. W centrum tego przyrodniczego cudu znajduje się ośrodek rekreacyjno-sportowy –Januszkowo Sport Resort, w którym nasza piłkarska młodzież będzie mogła szlifować formę na najbliższy sezon. Ośrodek zapewnia uczestnikom bardzo dobrą infrastrukturę sportową oraz noclegową. Posiada własną plażę z pomostem oraz kilka kąpielisk. Boiska piłkarskie przygotowane dla nas, będą po raz pierwszy eksploatowane w 2023r. (dwa pełnowymiarowe trawiaste oraz jedno ze sztuczną nawierzchnią). Zakwaterowanie odbędzie się w nowo wybudowanym obiekcie noclegowym oraz dwupoziomowych domkach. Nasi młodzi futboliści będą mieli okazję doskonalić swoje umiejętności piłkarskie i miło spędzić wakacyjny czas wśród kolegów z Sygnału. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom mnóstwa atrakcji, niespodzianek i dobrej zabawy tak, aby wakacje spędzone z nami dostarczyły wielu niezapomnianych przeżyć. Oprócz zajęć piłkarskich na młodzież czeka szereg gier i zabaw integracyjnych, motywacyjnych. Chcemy poprzez przygotowany program rozwijać talent piłkarski i zamiłowanie do sportu. Staramy się podejść do każdego dziecka indywidualnie. Obóz zorganizowany  w Januszkowie k.Nidzicy, pozwoli na stworzenie rodzinnej atmosfery i dobrze zrealizowanego programu szkoleniowego. Dodatkowym atutem będzie większa integracja wszystkich naszych drużyn młodzieżowych, które po raz pierwszy pojadą w to samo miejsce w tym samym terminie. Już dziś wpiszcie termin obozu do swoich wakacyjnych planów w 2023 roku.

Na obóz zapraszamy zawodników z roczników:

2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014

W terminie 22.07-29.07.2023r.

Koszt obozu : 1650 zł

Zaliczka: 300 zł do 31 stycznia,

I rata: 350 zł do 31 marca,

Pozostała kwota 1000 zł do 30 czerwca

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i potwierdzenie rezerwacji prosimy o terminową wpłatę zaliczki, która będzie podstawą do zakwalifikowania na obóz.

Prosimy do 31.12.2022r. o wstępną informację zwrotną do trenerów poszczególnych drużyn o decyzji wyjazdu na obóz.

Ulotka informacyjna : Januszkowo 2023

Link do strony ośrodka: https://januszkowosportresort.pl/