24 maja 2026r. na głównej płycie stadionu Sygnału odbył się turniej poświęcony pamięci Rafała Grabiasa – piłkarza Sygnału, przyjaciela Sygnału, który teraz obchodziłby swoje 22 urodziny. Niestety bardzo ciężka choroba spowodowała, że od prawie sześciu lat nie może być już z nami i cieszyć nas swoją obecnością. Jestem jednak przekonany, że Rafał po zmianie adresu zamieszkania wciąż jest gdzieś obok i wspiera nas w naszych ziemskich […]
V Turniej im Rafała Grabiasa















