Składka za kwiecień !!!

Szanowni Państwo,

w związku z obowiązującymi obostrzeniami, które uniemożliwiają  powrót do treningów i rozgrywek ligowych naszych drużyn młodzieżowych Zarząd MKS Sygnał Lublin obniża opłatę miesięczną za miesiąc kwiecień o 50%. Składki, które zostały wpłacone w pełnej kwocie zostaną przeksięgowane na poczet opłat za kolejne miesiące. Ponieważ klub ponosi stałe koszty funkcjonowania prosimy o wyrozumiałość i regularne wpłaty. W związku z pojawiającymi się pytaniami: dlaczego mam płacić skoro treningi się nie odbywają ? odpowiadamy, że Państwa składka jest niezbędna do przetrwania przez nasz klub kolejnego lockdownu i wznowienia normalnego funkcjonowania po poluzowaniu obostrzeń. Jest nam niezmiernie przykro, że nie możemy widywać się z Wami na treningach i mało pocieszające jest to, że jesteśmy przeciwnikami zamykania sportu na świeżym powietrzu. Jeszcze raz prosimy, abyście byli z nami także w tym trudnym momencie. Do zobaczenia na boisku, miejmy nadzieję, że już wkrótce.

Robert Grabias

Wiceprezes MKS Sygnał Lublin